Nasi studenti osvojili 2. mesto na regionalnom takmičenju “Gradimo mostove znanja” u Novom Pazaru

Na regionalnom takmičenju “Gradimo mostove znanja” održanom u Novom Pazaru u periodu od 01. do 04. marta Građevinsko-arhitektonski fakultet je učestvovao u obe takmičarske discipline, izgradnja mosta izdržljivosti i izgradnja mosta estetike.

Studenti koji su predstavljali naš fakultet u disciplini izgradnje mosta estetike su Jovana Lazarevska, Ema Nikolić i Đorđe Đorđević koji su osvojili  2. mesto.
Studenti koji su predstavljali naš fakultet u disciplini izgradnje mosta izdržljivosti su Milena Milenković, Novak Milošević i Mihajlo Todorović koji su osvojili 5. mesto u konkurenciji od 16 timova. Most naših kolega poneo je opterećenje od 72 kg-a.

Posebnu zahvalnost upućujemo organizatorima Studentskom paralamentu Državnog Univerziteta u Nivom Pazaru na prelepom dočeku i besprekornoj organizaciji.