GAF...meetup - Kompanije>>>Studentima

Pozivamo vas na jednodnevni događaj "GAF...meetup - Kompanije >>> Studentima" koji će se, u organizaciji Građevinsko-arhitektonskog fakulteta održati u Naučno-tehnološkom parku Niš, 13. juna 2023. sa početkom u 17.30.
Događaj je kreiran kao mesto susreta mladih, studenata i diplomaca u ranoj fazi razvoja karijere, sa GAF-a i srodnih fakulteta i škola, sa predstavnicima uspešnih kompanija koje posluju u našem okruženju.
Događaj ima za cilj prezentaciju mogućnosti i razmenu iskustava u razvoju karijere u periodu nakon studiranja. U direktnom kontaktu sa predstavnicima kompanija posetioci će imati priliku da dobiju direktan uvid u način poslovanja kompanija u oblasti građevinarstva i arhitekture, kao i ponudu konkretnih radnih pozicija ili praksi.