Dan otvorenih vrata – 20. april 2023. od 12 do 14 časova

Građevinsko-arhitektonski fakultet Univerziteta u Nišu i ove godine organizuje Dan otvorenih vrata u sredu, 20. aprila, u periodu od 12:00 do 14:00 s ciljem da u svojim prostorijama ugosti sve zainteresovane srednjoškolce, naše buduće studente i tom prilikom im prezentuje studijske programe fakulteta kroz interaktivnu, naučno-popularnu i dinamičnu prezentaciju naših nastavnih aktivnosti i stručnih i naučnih dostignuća. Želja nam je da srednjoškolcima na najdirektnji način približimo našu delatnost i na taj način ih upoznamo sa time šta ih očekuje kao naše buduće studente!
Događaj će biti organizovan u holu Fakulteta uz mogućnosti obilaska naših laboratorija, računarskih učionica i drugih prostorija fakulteta.
Ovo je prilika da naši budući studenti dobiju sve informacije o upisu na studijske programe GAF-a, kao i informacije o svim našim studijskim programima, a biće podeljeni i promotivni materijali (informator, lifleti i dr.)